NAŠI STRELCI PRECIZNI: Dve medalje za Srbiju na turniru u Dortmundu

16. 03. 2024. u 20:05

Srpski reprezentativac u streljaštvu Lazar Kovačević osvojio je bronzanu medalju u gađanju vazdušnom puškom na turniru u Dortmundu.

НАШИ СТРЕЛЦИ ПРЕЦИЗНИ: Две медаље за Србију на турниру у Дортмунду

U finale se plasirala i Teodora Vukojević, koja je izborila peto mesto vazdušnom puškom u ženskoj konkurenciji.

Kovačević je u kvalifikacijama zauzeo treće mesto u konkurenciji 52 strelca. Ispred njega su bili Indijci Babuta i Patil. U finalu Babuta je osvojio zlato, Patilu je pripala srebrna medalja, a Kovačeviću bronzana medalja.

Teodora Vukojević je u kvalifikacijama takmičenja dama bila druga sa 633,4 kruga. Zlatnu medalju je osvojila Indijka Ramita.

Bonuds video KLADIONIČARSKE PRIČE: Kako je to sve izgledalo nekada