ŠUMADINCI ŽELE CEO PLEN: Rukometaši Radničkog se danima oštre za duel sa Leskovčanima
ŠUMADINCI su na nogama. Ne zbog Vojvodine, Metaloplastike, Partizana, već zbog rukometaša Dubočice. Igrači Radničkog žele da u 10. kolu Superlige Srbije osvoje bodove protiv direktnog konurenta za najviši plasman. Meč se igra u petak u Kragujevcu.
rk radnički
- Posle ni malo lake utakmice protiv Proletera, okrećemo se utakmici protiv starog rivala, ekipe Dubočice. Leskovčani u svojim redovima imaju spoj mladih i iskusnih igrača, predvođeni trenerom koji nas vrlo dobro poznaje. Uprkos tome verujem da smo kvalitetnija ekipa i očekujem da će dva boda ostati u Jezeru. Još od Super B lige vlada rivalitet između ove dve ekipe i vrlo dobro znamo kako nam je bilo teško da igramo pred njihovom najvatrenijom publikom. Zato pozivam naše Crvene đavole, kao i sve ljubitelje rukometa da dođu u petak da nas podrže i tako pokažemo kako se bodri naš Radnički - kaže za sajt Radničkog bek Mihajlo Knežević.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAVIJAČI U ČETIRI UJUTRU ČEKALI SELEKTORA DA SE OBRAČUNAJU! Haos zbog ispadanja sa Mundijala (VIDEO)
Reprezentacija Južne Koreje doživela je neuspeh na Mundijalu pošto nije prošla grupu, što je razbesnelo njihove navijače.
30. 06. 2026. u 15:24
"DRAGO MI JE ŠTO JE IRAN ISPAO SA MUNDIJALA!" Američki sekretar Malin ne krije zadovoljstvo
Američki sekretar za unutrašnju bezbednost Markvejn Malin izjavio je da mu je drago što je reprezentacija Irana eliminisana sa Svetskog prvenstva u fudbalu i da je veoma sretan što su otišli.
30. 06. 2026. u 11:51
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)