KOVAČEVIĆ UMIRIO ATANASIJEVIĆA: Odbojkaši Varte u prvom meču za treće mesto kao gosti savladali Belhatov sa 3:2

S. K.

05. 05. 2022. u 14:05

VARTA našeg selektora Igora Kolakovića i Uroša Kovačevića je za korak bliža trećem mestu u šampionatu Poljske. Oni su u prvom meču razigravanju za treće mesto kao gosti savldali Belhatov Aleksandra Atanasijevića i Mihajla Mitića sa 3:2. Druga utakmica je 8. maja.

КОВАЧЕВИЋ УМИРИО АТАНАСИЈЕВИЋА: Одбојкаши Варте у првом мечу за треће место као гости савладали Белхатов са 3:2

Kod pobednika Kovačević je igrao tri seta i osvoji 11 poena, dok je domaćinu, koji je posle poraza u polufinalu raskinuo saradnju sa Slobodanom Kovačem, Atansijević doneo 8 poena. Mihajlo Mitić je ulazio samo u prvom setu.