SLEDI BORBA ZA ZLATO: Mladi vaterpolisti Srbije u finalu Svetskog prvenstva!
VATERPOLO selekcija Srbije plasirala se u finale Svetskog prvenstva za igrače do 20 godina u Pragu, pošto je u polufinalu savladala Mađarsku 10:7 (1:2, 4:2, 3:2, 2:1).
FOTO: VSS
Najefikasniji u ekipi Srbije bio je Marko Radulović sa tri gola.
Srbija će u finalu igrati sa pobednikom meča između Italije i Crne Gore.
Preporučujemo
ŽREB ZA LIGU ŠAMPIONA: Radnički iz Kragujevca i Novog Beograda u istoj grupi
03. 09. 2021. u 21:30
ZAVRŠEN ŽREB ZA LIGU ŠAMPIONA: Novi Beograd i Radnički u grupi A
03. 09. 2021. u 13:32
INTER ČUVA PRVO MESTO: "Neroazuri" ne bi smeli imati problema protiv rivala sa dna tabele
ZANIMLjIVA trka za Skudeto mogla bi da dobije novu dimenziju već na otvaranju 22. kola Serije A, kada vodeći Inter u petak uveče na "San Siru" (20.45) dočekuje Pizu, ekipu koja se nalazi na pretposlednjem mestu tabele.
23. 01. 2026. u 09:40
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)