SUSRET U BEOGRADU: Božidar Maljković ugostio Dina Rađu u Olimpijskom komitetu Srbije

BOŽIDAR Maljković danas je u olimpijskoj kući, sedištu Olimpijskog komiteta Srbije, ugostio legendarnog košarkaša Dina Rađu.

СУСРЕТ У БЕОГРАДУ: Божидар Маљковић угостио Дина Рађу у Олимпијском комитету Србије

FOTO: OKS

Dino Rađa je bio deo legendarnog sastava Jugoplastike koji je kao trener predvodio Božidar Maljković, i koji je dominirao na terenima Jugoslavije i Evrope.

Na čelu sa Maljkovićem, Jugoplastika je osvojila dve titule evropskog prvaka, tri domaća prvenstva kao i jedan Kup.

Slavni košarkaš bio je jedan od najbitnijih igrača Jugoplastike u eri Božidara Maljkovića. Nakon toga je napravio zavidnu karijeru igrajući za Romu, Boston, Panatinaikos i Olimpijakos, ne propuštajući da uvek napomene koliko je Maljković bio bitna figura na početku njegove profesionalne košarkaške karijere.

Susret u olimpijskoj kući u Beogradu prošao je uz nezaobilazno prisećanje na zajedničke dane provedene u Splitu i dominaciju Jugoplastike, kao i uz razgovor o košarkaškim aktuelnostima.

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ČEKANJU JE KRAJ, SPEKTAKL MOŽE DA POČNE! Meksiko i Južna Afrika otvaraju Mundijal na kultnom stadionu Asteka

ČEKANjU JE KRAJ, SPEKTAKL MOŽE DA POČNE! Meksiko i Južna Afrika otvaraju Mundijal na kultnom stadionu "Asteka"

DUGO očekivani Mundijal 2026 otvoriće Meksiko i Južna Afrika, koji će odmeriti snage na čuvenoj "Asteci" u Meksiko Sitiju (21.00). Ovaj susret budi uspomene kod brojnih ljubitelja fudbala na Svetsko prvenstvo 2010. godine, kada su se ove dve reprezentacije takođe sastale na otvaranju turnira (1:1). Ostaje da se vidi da li će predstojeći šampionat ponuditi bar deo uzbuđenja i nezaboravnih trenutaka koje je doneo legendarni Mundijal u Južnoj Africi.

11. 06. 2026. u 06:30

FRATAR IZ MOSTARA ZGROZIO CEO REGION! Laž je da se Bosna i Hercegovina plasirala na Svetsko prvenstvo

FRATAR IZ MOSTARA ZGROZIO CEO REGION! "Laž je da se Bosna i Hercegovina plasirala na Svetsko prvenstvo"

Svetsko prvenstvo u fudbalu u SAD, Meksiku i Kanadi samo što nije počelo, a prva utakmica između Meksika i Južne Afrike zakazana je za 11. jun. Kako to obično biva pred velike sportske smotre, fudbal je postao glavna tema svih generacija, ali pažnju javnosti je, umesto sportskih prognoza, privukla jedna oštra i neočekivana izjava iz Mostara.

09. 06. 2026. u 10:05 >> 11:32

Komentari (1)

ZA ONE KOJI OD USLUGA OČEKUJU BRZINU, JEDNOSTAVNOST I DOSTUPNOST: Račun u OTP banci možete da otvorite onlajn bez odlaska u ekspozituru