AMERIKANAC OTIŠAO, PARTIZAN ZARADIO: Miler-Mekintajer zvanično u Francuskoj!
KODI Miler-Mekintajer više nije igrač Partizana. Amerikanac će karijeru nastaviti u francuskom Burgu.
Foto: Twitter/KK Partizan
Ovaj plejmejker je određeno vreme bio van tima Partizana. Razlog takve odluke su slabe partije.
Inače, treba reći da je Burg u prvom delu Evrokupa bio u istoj grupi sa Beograđanima, pa je bivši igrač Cedevita Olimpije koliko-toliko upoznat sa kvalitetom novog tima.
Partizan je potvrdio da je ovom prodajom dobio propisano obeštećenje, a Miler-Mekintajer je poslednji meč u crno-belom dresu odigrao 19. januara.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
FILIPOVSKI POSLE PORAZA OD ZADRA: Imali smo energije, greške u odbrani su bile ključ
27. 02. 2021. u 20:51
SRAMNA ODLUKA EVROLIGE: Partizan stavljen pred svršen čin, a to će još morati da plati!
27. 02. 2021. u 14:48
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
CEO SVET IM SE SMEJE: Urnebesan snimak iz Hrvatske širi se planetom brže od bilo čega (VIDEO)
Hrvatska je danas u centru pažnje ljubitelja fudbala.
21. 03. 2026. u 19:44
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)