NEDOVIĆU LEPO U ATINI: Srpski košarkaš želi da ostane u Panatinaikosu
PANATINAIKOS ne beleži rezultate kao poslednjih godina. Male su šanse da se domognu plej-ofa Evrolige. Tim nije moćan kao ranijih sezona, ali u njemu i dalje ima kvaliteta.
foto Evroliga
Prva zvezda "zelenih" iz Atine ove sezone je bez dileme Nemanja Nedović. Srpski košarkaš igra sjajno. Postiže 16,7 poena u proseku na 43,4 odsto je šuta iz igre i od početka sezone samo je pet puta bio ispod dvocifrene granice.
Treba reći da je u decembru na gostovanju Makabiju u Tel Avivu postigao 39 poena i upisao 45 indeksnih poena. Nedoviću je lepo u klubu iz glavnog grada Grčke i voleo bi da ostane u ekipi Odeda Kataša.
IZ Grčke stižu informacije da eksplozivni bek želi da produži ugovor sa Panatiniakosom. Navodno, u slučaju govora on bi u klubu mogao da ostane još dve godine, tačnije do jula 2023.
Podsetimo, u ovom velikanu se pojavio veliki broj zaraženih na virus korona, čak deset slučajeva. Nedović se oglasio putem društvenih mreža da se on oseća dobro i da nije pozitivan na Kovid-19.
Zbog korone u ekipi odložen je Panatinaikosov meč četvrtfinala nacionalnog kupa, kao i predstojeće obaveze u Evroligi.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
ZA USPEH ZOVI RADONjIĆA: Trener Zvezde uspešan kao svi njegovi prethodnici zajedno
15. 02. 2021. u 16:05
POMEREN DUEL ZVEZDE I BORCA: Evo kada će crveno-beli odmeriti snage sa klubom iz Čačka
15. 02. 2021. u 15:57
POVRATAK DUŠANA VLAHOVIĆA! Povreda je prošlost, Srbin spreman da povede Juve do mesta koje vodi u Ligu šampiona!
DANAŠNjI program Serija A zatvoriće Juventus i Sasuolo koji se sastaju na "Alijanc stadionu" od 20 časova i 45 minuta. "Stara dama" se bori za mesto koje vodi u Ligu šampiona i mora osvajati bodove na svom terenu kako bi se našla među prva četiri na tabeli.
21. 03. 2026. u 07:20
CEO SVET IM SE SMEJE: Urnebesan snimak iz Hrvatske širi se planetom brže od bilo čega (VIDEO)
Hrvatska je danas u centru pažnje ljubitelja fudbala.
21. 03. 2026. u 19:44
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (0)