NBA: Durent i Lilard nabolji u četvrtoj nedelji

KOŠARKAŠI Portlanda Demijan Lilard i Bruklina Kevin Durent proglašeni su za najbolje igrače Zapadne i Istočne konfrencije četvrte nedelje aktuelne NBA sezone.

НБА: Дурент и Лилард набољи у четвртој недељи

Foto: EPA

U periodu od 11. do 17. januara, Lilard je imao prosečan skor od 30,3 poena, 5,3 skokova i 7,3 asistencije u tri pobede i jednom porazu svoje ekipe.


Durent je prosečno postizao 34,1 poena i osam asistencija u tri pobede Netsa, sa procentom šuta od 61,3 posto.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

ZLATNA BAJKA O HUMANOSTI: Fondacije  Mozzart , NORBS Plus i Nebojša Milovanović zajedno za Tiršovu