MINUT ODMORA, ALI BUKVALNO: Pozvao tajm-aut pa ignorisao igrače
TRENER košarkaša Barselone Šarunas Jasikevičijus bio je u centru pažnje tokom jednog tajm-auta Katalonaca na utakmici sa Valensijom.
Foto arhiva VN
Litvanac, ljut na svoje igrače jer su odigrali veoma loše, nije rekao ni reč svojim igračima, bukvalno - ni reč! Ova šok terapija nije dala rezultate jer je katalonska ekipa poražena 100:90.
Sjane partije u gostujućem timu odigrali su Dubljević, koji je postigao 24 poena, i Vilijams sa 25. Kod Barse je Mirotić imao 20, a Kalates 17 poena.
Preporučujemo
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
CEO SVET IM SE SMEJE: Urnebesan snimak iz Hrvatske širi se planetom brže od bilo čega (VIDEO)
Hrvatska je danas u centru pažnje ljubitelja fudbala.
21. 03. 2026. u 19:44
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (1)