TEŠKA POVREDA JOVIĆA: Reprezentativac Srbije van terena dva meseca
KOŠARKAŠ Himkija Stefan Jović biće van terena od 45 dana do dva meseca, saopštio je trener ruskog tima Rimas Kurtinaitis.
Foto: N.Paraušić
Reprezentativac Srbije povredio je ligamente skočnog zgloba zbog čega bi mogao da propusti prvih 10 kola u Evroligi.
- Situacija sa Jovićem je gora nego sa Aleksejem Švedom. Nije slomio nogu, već ima problem sa ligamentima zgloba. Lekari su rekli da će pauzirati jedan i po do dva meseca. To je jedan od razloga poraza, jer nismo imali nijednog od osnovnih bekova na raspolaganju," otkrio je Kurtinaitis posle poraza od Zenita (79:67) na startu VTB lige.
Jović je u Himki stigao 2019. godine iz minhenskog Bajerna.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
NE POMAŽE NI JOKIĆEVIH 30: Dejvis preko Srbina uz zvuk sirene rastužio Denver (VIDEO)
21. 09. 2020. u 07:12 >> 07:38
ODLIČNO IZDANjE BOSTONA: Braun i Tejtum vodili Seltikse do pobede (VIDEO)
20. 09. 2020. u 08:05
KOLIKO MOŽE PAUNOVIĆEVA SRBIJA? Duel sa evropskim šampionom otkriva pravi potencijal "orlova"
U večernjem terminu od 21.00 na stadionu "Keramika" reprezentacija Španije ugostiće selekciju Srbije u prijateljskom meču koji domaćinu služi kao važan deo priprema za Svetsko prvenstvo 2026. godine, dok će za "orlove" to biti veliki test i prilika da vide koliko mogu protiv najjačih selekcija na planeti.
27. 03. 2026. u 07:00
SKANDAL: UEFA zabranila pravoslavlje, a satanizam je dozvoljen!
Najnovije vesti iz sveta sporta, tačnije fudbala, vezane su za FK Crvena zvezda, ali je i cela Srbija, pa i celo pravosavlje pogođeno odlukom evropske kuće fudbala, UEFA.
27. 03. 2026. u 15:15
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)