"MISLIO SAM DA ĆU U ZVEZDI ZAVRŠITI KARIJERU!" Nemanja Nedović prvi put o odlasku iz tabora crveno-belih, dolasku u Monako...
Neočekivano je pred početak nove sezone Nemanja Nedović otišao iz Zvezde, a naredna destinacija za njega bila je Monako, gde ne igra baš najsjanije.
FOTO: M. Vukadinović
Sada se prvi put oglasio povodom napuštanja crveno-belog tima i u razgovoru za Basketnews otkrio interesantne stvari.
- Iskreno, mislio sam da ću tamo završiti karijeru. Sve je vodilo u tom pravcu. Pomisao mi je prolazila kroz glavu, da odem još dve ili tri godine negde u Evropu, da se ponovo osećam važnim i voljenim. Ali potpisao sam novi ugovor i sve je ukazivalo da ostajem u Crvenoj zvezdi, zato je ovo bio šok - rekao je Nedović.
Nedović tvrdi da je bilo hladnokrvno...
- Samo su odlučili da idu u drugom smeru, ali mesec dana ranije odlučili su da mi daju novi dvogodišnji ugovor. Ne znam šta je moglo da se promeni za mesec dana, to je pitanje za njih. Niko me nije pozvao. Samo je sportski direktor Milan Dozet dobio zadatak da mi javi. Bilo ko drugi za koga sam mislio da mi je blizak, nije se oglasio - rekao je Nedović.
On je poručio da je srećan zbog novog poglavlja u karijeri:
- Da mi je neko pre četiri meseca rekao da ću biti u Monaku, bio bih presrećan. Nisam verovao da je moguće. Gledajući sada, u Monaku sam, u timu koji je igrao finale Evrolige, moja uloga raste. Iskreno, ne bih mogao da budem u boljoj situaciji - poručio je Nemanja.
Bonus video: ŠAMPIONI U FOKUSU: Anđela Vuković | Radoznalost je njena supermoć
Preporučujemo
"BIO SAM LjUT NA SEBE!" Saša Obradović posle Zvezda - Asvel: Biću uskoro u problemu...
28. 10. 2025. u 21:07
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za petak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
24. 07. 2026. u 06:30
AJAKS NE PRAŠTA PROMAŠAJE! Vojvodina se herojski držala, ali je četvorostruki prvak Evrope delio lekcije na „Karađorđu“!
Fudbaleri Vojvodine poraženi su od golandskog Ajaksa rezultatom 1:4 (1:2), u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacije za Ligu konferencija.
23. 07. 2026. u 21:53
DEČAK JEO KOBASICU I UMRO: "Kad bi znali šta krpelj može..." Prvi smrtni slučaj u svetu
REČ je o prvom poznatom smrtnom slučaju na svetu uzrokovanom ovom alergijom.
23. 07. 2026. u 07:19 >> 23:04
Komentari (0)