VELIKAN ODUSTAO OD MICIĆA: Evo koji klub se povukao iz trke za reprezentativca Srbije
SAGA Vasilije Micić još uvek traje. Srbin i dalje nije odlučio gde nastavlja karijeru, a jedan klub je rešio da odustane od trke da dovede sjajnog plejemejkera.
FOTO: Tanjug/AP
Kako prenosi novinar Čema de Lukas, aktuelni šampion Evrope, ekipa Fenerbahčea donela je odluku da nakon više od mesec dana čekanja izađe iz trke za potpis bivšeg igrača Efesa.
Micić je karijeru nastaviti u Evropi, a i dalje se za njegovo anažovanje visoko kotiraju Olimpijakos i Hapoel Tel Aviv.
Ostaje da se vidi da li šansu da ga dovede ima i Crvena zvezda koja može da igra na kartu da je Vasilije bivši igrač crveno-belih.
Podsetimo, on je do sad u karijeru nastupao za Megu, Žalgiris, Crvenu zvezdu, Tofaš, Efes, Šarlot i Finiks.
BONUS VIDEO: „KLASIĆI“ NIKOLE JOKIĆA: Gde su sada igrači koji su birani ispred Somborca 2014?
Preporučujemo
PARTIZAN I NASTASIĆ? Možda nekad ponovo, sada je vreme za drugu destinaciju
12. 07. 2025. u 15:13
SRBIN DEBITOVAO U NBA LIGI: Nikola solidan u pobedi Atlante nad Majamijem
12. 07. 2025. u 11:04
KO ĆE NA MEGDAN BARSI? Madridski velikani ukrštaju koplja u polufinalu Superkupa Španije!
GRADSKI rivali Atletiko Madrid i Real Madrid ponovo će ukrstiti koplja, ovoga puta u polufinalu Superkupa Španije (20.00) koji se i ove godine održava Džedi. Ulog je ogroman, finale protiv Barselone i prilika za prvi trofej u 2026. godini.
08. 01. 2026. u 08:00
AMERIKANCI U ŠOKU: Evo šta je Vladimir Putin upravo uradio
Rusija i Amerika, ali i Francuska, deo su najnovije vesti koja velikom brzinom obilazi planetu.
08. 01. 2026. u 16:13
KAKO IZGLEDA ŽIVOT U NAJHLADNIJEM MESTU NA SVETU? Selo u kojem se automobili ne gase, telefoni ne rade, a deca idu u školu na –50°C
PROSEČNA temperatura u gradu zimi pada na -58 stepeni Celzijusa...
07. 01. 2026. u 18:20
Komentari (0)