ZAKAZAO MAJK DŽEJMS: Monako slavio, a igrač "kneževa" imao savršenu utakmicu protiv Barselone i Pantera
Košarkaši Monaka savladali su večeras Barselonu rezultatom 92:79 i poveli 2:0 u četvrtfinalu plej-ofa Evrolige.
Foto: Profimedia
Monako je u prvom meču pre dve dana takođe bio bolji (97:80).
Alfa Dialo bio je najefikasniji sa 21 poenom, Mamadu Žaite ubacio je 20 (bez promašaja), Džordan Lojd 13, a Majk Džejms "samo" pet poena.
Kod Barselone Džabari Parker postigao je 16, a Kevin Panter 14 poena.
Treći meč igra se u Barseloni 30. aprila.
BONUS VIDEO: „KLASIĆI“ NIKOLE JOKIĆA: Gde su sada igrači koji su birani ispred Somborca 2014?
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAVIJAČI U ČETIRI UJUTRU ČEKALI SELEKTORA DA SE OBRAČUNAJU! Haos zbog ispadanja sa Mundijala (VIDEO)
Reprezentacija Južne Koreje doživela je neuspeh na Mundijalu pošto nije prošla grupu, što je razbesnelo njihove navijače.
30. 06. 2026. u 15:24
"DRAGO MI JE ŠTO JE IRAN ISPAO SA MUNDIJALA!" Američki sekretar Malin ne krije zadovoljstvo
Američki sekretar za unutrašnju bezbednost Markvejn Malin izjavio je da mu je drago što je reprezentacija Irana eliminisana sa Svetskog prvenstva u fudbalu i da je veoma sretan što su otišli.
30. 06. 2026. u 11:51
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)