ABA LIGA: Umoja Gibson najkorisniji igrač 18. kola
Košarkaš Spartaka Umoja Gibson najkorisniji je igrač (MVP) 18. kola ABA lige, saopšteno je danas na zvaničnom sajtu regionalnog takmičenja.
FOTO: KK Spartak/Aleksandar Šećerov/ABA liga
Košarkaši Spartaka su pre tri dana u Subotici pobedili ekipu Krke rezultatom 102:83 u meču 18. kola ABA lige.
Gibson je na terenu proveo nešto više od 26 minuta, a za to vreme zabeležio je 31 poen, četiri asistencije i dve ukradene lopte. On je imao indeks korisnosti 34.
Košarkaši Spartaka se nalaze na osmom mestu na tabeli regionalnog takmičenja sa 10 pobeda i osam poraza.
Spartak će u narednom, 19. kolu ABA lige 1. februara gostovati FMP-u.
Preporučujemo
KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige
Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.
13. 12. 2025. u 07:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)