„MALENE“ VREBAJU ŠANSU: Počinje plej-of nacionalnog šampionata za košarkašice
Prvim polufinalnim utakmicama ovog vikenda počinje plej-of nacionalnog šampionata za košarkašice i direktni dueli četiri najbolje ekipe za titulu prvaka države.
G.Šljivić
Košašarkašice Kraljeva, kao četvrtoplasirane na kraju ligaškog dela, za rivala će imati prvoplasiranu ekipu Mega MIS, a prvi meč na programu je sutra (15.00) u Beogradu.
Ove dve ekipe sastale su se i u polufinalu prošlog prvenstva kada su se kraljevačke „malene“ sa dva trijumfa plasirale u finale gde su potom poražene od Crvene Zvezde. Kraljevčanke i sada priželjkuju takav podvig i epilog, mada epitet favorita ipak pripada Beograđankama koje su oba prvenstvena međusobnna duela ove sezone rešile u svoju korist.
Polufinalna serija igra se na dve pobede, a revanš u gradu na Ibru zakazan je za sredu, 24. april.
Preporučujemo
ČUDO IZ NORVEŠKE NE STAJE: "Žuta horda" se ne plaši nikoga, sledeća meta je lisabonski Sporting
BAJKOVITA evropska priča Bode glimta nastavlja se u sredu uveče, kada norveški šampion dočekuje Sporting iz Lisabona u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Stadion "Aspmira" biće poprište novog evropskog spektakla, a domaćin se nada da može da nastavi senzacionalan pohod kroz elitno takmičenje.
11. 03. 2026. u 07:00
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)