OPOMENA PARTIZANU: Crno-beli u sledećem kolu gostuju Krki, a njihov košarkaš je MVP prvog kola ABA lige
Košarkaš Krke Jurij Macura proglašen je za najkorisnijeg igrača prvog kola ABA lige, saopšteno je danas na zvaničnom sajtu regionalnog takmičenja.
FOTO: AP
Krka je sinoć u Železniku pobedila FMP 99:97, a Macura je za 23 minuta na terenu postigao 23 poena i imao je osam skokova i jednu blokadu. On je imao indeks korisnosti 31.
Krka će u drugom kolu ABA lige dočekati Partizan, dok će FMP gostovati Ciboni.
BONUS VIDEO: Nesvakidašnja izjava Duljaja nakon pobede nad Napretkom: "Čestitam mladencima, želim im puno sreće"
Preporučujemo
PARTIZAN SILOVITO KRENUO U ODBRANU TRONA: Crno-beli započeli ABA ligu velikom lekcijom
02. 10. 2023. u 20:45
ČUDO IZ NORVEŠKE NE STAJE: "Žuta horda" se ne plaši nikoga, sledeća meta je lisabonski Sporting
BAJKOVITA evropska priča Bode glimta nastavlja se u sredu uveče, kada norveški šampion dočekuje Sporting iz Lisabona u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Stadion "Aspmira" biće poprište novog evropskog spektakla, a domaćin se nada da može da nastavi senzacionalan pohod kroz elitno takmičenje.
11. 03. 2026. u 07:00
SVET JE ZAPANjEN! Niko ne može da veruje šta je Rus uradio u Srbiji! (VIDEO)
U najnovije vesti vezane za Rusiju - "uplela" se i Srbija.
11. 03. 2026. u 17:01 >> 17:43
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)