''BOMBA'' KK PARTIZANA: Zek Ledej krenuo stopama Kevina Pantera?
Posle produženja ugovora sa Kevinom Panterom, Partizan nastavlja sa građenjem tima za novu sezonu, a najbitnije im je da temelj tima ostane tu. Kapitena su uspeli da privole da potpiše novi dvogodišnji ugovor, a blizu novog potpisa je i Zek Ledej.
AVA LIGA/KK Partizan/Emilija Jovanović/Dragana Stjepanović
Kako prenosi renomirani Litvanski portal ''Basketnews'' Zek Ledej je blizu produžetka ugovora sa crno-belima.
Ono što navode kao glavnu prednost za nastavak saradnje, jeste činjenica da je i Kevin Panter potpisao novi ugovor, pa bi na ovaj način igrači zajedno sa Željkom Obradovićem, nastavili tamo gde su stali u nedavno završenoj sezoni.
Ledej je u Evroligi prosečno beležio 10,7 poena i 4,6 skokova uz prosečan indeks korisnosti 12,6.
BONUS VIDEO: Partizan je šampion ABA lige
Preporučujemo
PARTIZAN OSTAO BEZ EGZUMA: Australijanac sa Dončićem napada NBA prsten
02. 07. 2023. u 08:16
TREJD BALŠE KOPRIVICE: Klipersi preuzeli NBA prava na košarkaša Partizana
01. 07. 2023. u 09:27
KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige
Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.
13. 12. 2025. u 07:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)