PANTER O PARTIZANU: Osećam se odlično u ovoj ekipi, ove sezone igramo Evrokup, a sledeće je cilj Evroliga

Časlav Vuković

20. 09. 2021. u 16:42

NAJVEĆE pojačanje Partizana u košarci ove sezone je Kevin Panter koji je istakao da je srećan što je u crno-belom i da mu je drago što će igrati za Željka Obradovića.

ПАНТЕР О ПАРТИЗАНУ: Осећам се одлично у овој екипи, ове сезоне играмо Еврокуп, а следеће је циљ Евролига

FOTO: KK Partizan

Bivši igrač Crvene zvezde prokomentarisao je utiske o novom klubu.

- Osećam se odlično u ovoj ekipi. Imali smo seriju dobrih pripremnih utakmica i spremni smo za sezonu koja počinje narednog ponedeljka. Dužnost nam je da pobedimo u što više mečeva. Sjajan smo tim koji ima obavezu da bude lider i zato naporno radimo - rekao je Panter za grčke medije.

Ovaj 28-godišnjak je podestio i da je naviknut na srpske trenere.

- Veliki je podsticaj igrati za trenera kao što je Željko Obradović. Ove sezone ćemo igrati Evrokup, ali cilj je da već naredne budemo u Evroligi. Svima nam je to fokus. Što se tiče Obradovića, većinu stvari sam očekivao. Navikao sam da radim sa srpskim trenerima koji imaju svoje karakteristike. Uostalom, postao sam Srbin jer su mi dali pasoš - zaključio je Panter.

Podsetimo, Partizan prvu zvaničnu utakmicu u novoj sezoni igra protiv Zadra, narednog ponedeljka od 18 sati.

BONUS VIDEO: Oproštaj Novice Veličkovića pred punom Arenom

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

GAVRILOVA MAJKA I MOJ PRADEDA...: Princip PREDAK našeg poznatog pevača (FOTO)