ITALIJANU LEPO U NEMAČKOJ: Trinkijeri ostaje u Bajernu do 2023.
TRENER košarkaša Bajerna iz Minhena Andrea Trinkijeri produžio je danas ugovor sa tim klubom do 2023. godine.
Foto: EPA-EFE/LUKAS BARTH-TUTTAS
Trinkijeri je prošle sezone vodio Bajern do petog mesta na kraju regularne sezone u Evroligi, sa skorom 21/13, nakon čega je bavarski tim poražen u četvrtfinalu.
Bajern je pod vođstvom Trinkijerija osvojio nemački kup i plasirao se u finale domaćeg šampionata u kojem je poražen od Albe.
Trinkijeri je na klupu Bajerna seo 2020. godine pošto je napustio Partizan.
Preporučujemo
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
EPSKI SKANDAL: Isplivao snimak, žreb za Svetsko prvenstvo namešten!? (VIDEO)
Svašta su navijači gledali na prekjučerašnjem žrebu za Svetsko prvenstvo u fudbalu, a danas se pojavio jedan snimak koji baca sumnju na regularnost žreba.
07. 12. 2025. u 11:58
DRSKO: Jelisaveta Orašanin BEZ DONjEG VEŠA šeta ulicom (FOTO)
GLUMICA Jelisaveta Orašanin ponovo je privukla svu pažnju kada se pojavila u kombinaciji koja je izazvala pravu buru na mrežama.
06. 12. 2025. u 20:35
Komentari (0)