IZNENAĐENJE PRED KATAR: Jedna od najboljih selekcija sveta poražena u generalki pred Svetsko prvenstvo

18. 11. 2022. u 18:52

NAJBOLjE reprezentacije sveta rade na završnim pripremama pred put na Svetsko prvenstvo u Kataru, a zanimljivo je da je jedna od najboljih selekcija sveta - Belgija poražena od Egipta rezultatom 2:1.

ИЗНЕНАЂЕЊЕ ПРЕД КАТАР: Једна од најбољих селекција света поражена у генералки пред Светско првенство

Afrička selekija je povela tokom meča 2:0, a Belgijanci su uspeli tek da ublaže poraz.

Tibo Kurtoa kapitulirao je u 33. minutu kada je Mostafa Muhamed doneo prednost svom timu. Na startu drugog poluvremena vođstvo Egipta duplirao je Trezege na asistenciju najveće zvezde egipatskog tima, Mohameda Salaha.

Poraz je ublažio Ikoma-Lois Openda nakon dobre kombinacije sa Janikom Karaskom, igračem Atletiko Madrida.

U Kataru, selekcija Belgije će za protivnike u grupi imati svetske vicešampione, Hrvatsku, a osim njih tu su i neugodne ekipe Kanade i Maroka.

BONUS: NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI