MESI OVO NEĆE MOĆI NIKAKO DA ODBIJE: Spremili su ubitačan projekat, čeka se samo "da".
FUDBALSKI svet više neče biti isti. Mesi će ovog leta ponovo biti glavna tema svetskih medija i želja najbogatijih klubova.
FOTO: EPA
Kako navodi novinar Marselo Belčer, koji važi za pouzdanog kada su u pitanju informacije o Argentincu.
On navodi da je PSŽ ubeđen u to da će dovesti Lionela Mesija, posebno jer su spremili projekat kojim bi ga zadovoljili. PSŽ konkuriše kao jedan od malobrojnih klubova koji Argentincu može da ponudi šta mu je potrebno.
Novac, jak tim, koji će po najavama Belčera dodatno pojačati u želji da konačno Parižani osvoje Ligu šampiona.
Navodno je jedan igrač PSŽ-a posle eliminacije rekao da mu je Mesi sada "poslednji put bio rival".
Francuzi veruju da mogu da ostvare transfer, a sve kako bi zadržali Kilijana Mbapea, te bi zajedno sa Nejmarom oni činili paklenu ofanzivnu trojku.
Maurisio Poketino sigurno zadovoljno trlja ruke, kombinacija ima mnogo, ali će Mesi verovatno sačekati ponudu novog predsednika Barselone Đoana Laporte.
Zna se da je Argentinac dete i ikona kluba i sačekaće da vidi šta je novi čelnik spremio od pojačanja.
Preporučujemo
LIGA ŠAMPIONA: Liverpul i PSŽ u četvrtfinalu, Mesijeva magija nedovoljna za novo Barsino čudo (VIDEO)
10. 03. 2021. u 20:13 >> 23:02
MESI PRETEKAO RONALDA I ĆAVIJA Barselona prokockala pobedu protiv Kadiza
21. 02. 2021. u 19:55
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
BRUKA: Crnogorci slavili ispadanje Srbije kao da su Hrvati (VIDEO)
Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan deklasirana od Crne Gore. Bolja ekipa zasluženo ide dalje, ali uz ne mali skandal.
07. 12. 2025. u 19:40
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)