DA LI STE OČEKIVALI IŠTA DRUGAČIJE: Zlatan Ibrahimović na skandalozan način čestitao Božić (FOTO)
ŠVEĐANIN je ponovo privukao pažnju javnosti neobičnim, a za mnoge skandaloznom božićnom čestitkom.
Foto: AP
Zlatan Ibrahimović je objavio fotografiju osobe obučene u kostim Deda Mraza sa belom rukavicom koja pokazuje srednji prst.
Uz to je napisao poruku "Srećan Božić".
Ibrahimović je tako nastavio sa kontroverznim potezima koji privlače pažnju, a čini se da mu navijači neće ovo oprostiti, jer je veliki broj njih u komentarima bio uvređen.
Podsetimo, nije ovo prvi put da Šveđanin koristi srednji prst za čestitanje praznika. Tako je 2018. godine objavio fotografiju figurice patuljka koji pokazuje srednji prst, a ni tada nije manjkalo negativnih komentara.
Ibrahimović je svojim saigračima nedavno poklonio najnovije konzole za igranje igara, a od njegovog povratka u Milan klub deluje nepobedivo. Ibrahimović je u šest ligaških mečeva postigao 10 golova.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
NE MOŽE SE BEZ TRENERA NA GVARDIOLU: Siti je više nego spreman da iskoristi "haos" u redovima "plavaca"
ONO što je i u idealnim okolnostima jedno od najtežih gostovanja u Premijer ligi, za Čelsi dolazi u najgorem mogućem trenutku. Posle raskida saradnje sa Encom Mareskom, „plavci“ bez šefa stručnog štaba gostuju Mančester sitiju (18.30), koji nema pravo na novi kiks u trci za titulu.
04. 01. 2026. u 11:30
ŽIVOTNI BRODOLOM ČOVEKA KOJEM SE DIVILA JUGOSLAVIJA: Upao u finansijske probleme, ostao bez kuće
Tim rečima hrvatski "Večernji list" piše o životnom padu nekada istinskog sportskog asa SFRJ.
04. 01. 2026. u 14:03
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (1)