SRBIN STIGAO DO PRVENCA OVE SEZONE: Maksimović pogodio u pobedi Hetafea
SRPSKI fudbaler Nemanja Maksimović postigao je gol u pobedi njegovog Hetafea nad Kadizom 2:1 u 14. kolu La Lige.
Foto: EPA-EFE/Roman Rios
Naš vezista je u četvrtom minutu bio na pravom mestu da u petercu prihvati odlično dodavanje Kamerunca Alana Nijoma i da postavi konačan rezultat.
To je ujedno njegov prvi gol ove sezone u prvešstvu Španije, a ukupno četvrti u 94 utakmice u dresu tima iz predgrađa Madrida.
Maksimović je ovim golom pomogao ekipi da zauzme 11. poziciju na tabeli sa 16 osvojenih bodova, a interesantno je da je "overio" pobedu Hetafea protiv ekipe koju ove sezone nisu uspeli da savladaju ni Real, ni Barselona.
Madriđani su od novajlije u ligi poraženi sa 0:1, a Katalonci 1:2.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
(Mondo)
Preporučujemo
SOLSKJER ODUŠEVLjEN POSLE POBEDE: Zamislite da je na stadionu bilo 75 hiljada ljudi
20. 12. 2020. u 22:29
DOMA-GOL: Spektakularan pogodak Hrvata Vide u dresu Bešiktaša (VIDEO)
20. 12. 2020. u 21:31
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
ZAPAD U ŠOKU! Vladimir Putin slavi, ovo je čekao od 2022!
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju. I to više ne polako. A najnovija vest - obradovala je ruskog predsednika, Vladimira Putina, jer se njegov omiljeni sport vraća na velika, međunarodna vrata, sa sve ruskim obeležjima.
08. 12. 2025. u 15:15
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)