SPECIJALNO ZA NAJMLAĐE! Ovo je Zvezdin poklon deci do 14 godina za meč polufinala Kupa Srbije protiv Napretka
Fudbalski klub Crvena zvezda saopštio je danas da će ulaz na istočnu tribinu stadiona "Rajko Mitić" biti besplatan za decu do 14 godina na utakmici protiv Napretka.
Foto: Printskrin/Arena sport
Fudbaleri Crvene zvezde će sutra od 19 časova dočekati ekipu Napretka u polufinalu Kupa Srbije.
- Naš klub nastavlja sa sjajnom akcijom, putem koje je svim dečacima i devojčicama do 14 godina omogućen besplatan ulaz na istočnu tribinu Marakane na mečevima nacionalnog kupa. Neophodno je da mališani budu u pratnji jedne odrasle osobe, koja poseduje ulaznicu za meč između Crvene zvezde i Napretka. Ulaznice su u onlajn prodaji, dok je kupovina dostupna i na šalterima Marakane - navodi se u saopštenju Zvezde.
Cena karte za meč protiv Napretka za severnu tribinu košta 400 dinara, dok je za istočnu 500. Ulaznica za zapadnu tribinu je 700 dinara, a za tribinu "Siniša Mihajlović" 1.400.
Bonus video: Sada je sve jasno - evo šta ruski navijači stvarno misle o Kosovu
Preporučujemo
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za subotu
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila nekoliko zanimiljvih predloga.
28. 02. 2026. u 07:00
"ALI, JA SAM AMER!", "NE, TI SI RUS! MARŠ ODAVDE!" Skandal! Zabranili mu da učestvuje na Svetskom prvenstvu!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" - šokirale su i Amerikance.
27. 02. 2026. u 13:48
JEDINA FOTKA DEKIJA I TRUDNE NOVINARKE: Nije rođena u Srbiji, podariće mu 5. dete - mlađa od njega 8 godina (FOTO)
ANITA Bojanić je supruga Dejana Stankovića, koja će mu uskoro podariti drugo dete, a treneru Crvene Zvezde će to biti peto dete s obzirom da iz prvog braka ima trojicu sinova Stefana, Filipa i Aleksandra.
26. 02. 2026. u 16:48
Komentari (0)