GLAVOBOLJA ZA REAL: Fudbaler Madrida ide na dužu pauzu, čeka se odluka lekara

Танјуг

29. 04. 2025. u 20:25

Fudbaler Reala Ferlan Mendi pauziraće najmanje dva i po meseca zbog povrede kvadricepsa desne noge i neće igrati do kraja sezone, ali ni na Svetskom klupskom prvenstvu u junu i julu.

ГЛАВОБОЉА ЗА РЕАЛ: Фудбалер Мадрида иде на дужу паузу, чека се одлука лекара

Foto: EPA-EFE/Kiko Huesca

- Posle testova koje je sprovelo medicinsko odeljenje kluba na Ferlanu Mendiju, igraču je dijagnostikovana ruptura proksimalnog dela tetive femorisa u kvadricepsu desne noge. Njegov napredak će biti praćen - stoji u saopštenju Reala bez preciziranja o dužini pauze, ali su španski mediji preneli da će pauza trajati najmanje 10 nedelja.

Foto: Profimedia

Vest o povredi Mendija stigla je istog dana kad je operisan Antonio Ridiger koji će pauzirati najmanje dva meseca i takođe neće moći da igra na SP za klubove, od 14. juna do 13. jula.

Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Donald Tramp je zapanjen: Italija odbila da ide umesto Irana na Svetsko prvenstvo u fudbalu!

Donald Tramp je zapanjen: Italija odbila da ide umesto Irana na Svetsko prvenstvo u fudbalu!

Dok se privodi kraju (zasad samo dvonedeljno) primirje, usled kog je napad na Iran započet od strane SAD i Izrael prekinut, bar u ovom trenutku, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A sada u prvi plan dolazi i evenutalno (ne)učešće Irana na Svetskom prvenstvu u fudbalu, u kome su i Sjedinjene Američke Države jedan od domaćina.

23. 04. 2026. u 20:00

Komentari (0)

KADA VEŠTAČKA INTELIGENCIJA NIJE SAMO “BUZZWORD” I ŠTA ZNAČI GRADITI SISTEME KOJI ZAISTA RADE