SRAMAN POTEZ MURINJA: Turci udarili žestoku suspenziju, a ovo je razlog
Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Turske kaznila je trenera fudbalera Fenerbahčea Žozea Murinja suspenzijom sa tri naredna meča zbog hvatanja za nos trenera Galatasaraja Okana Buruka.
FOTO: Tanjug/AP/Steve Welsh
Murinjo je posle poraza od Galatasaraja kod kuće (1:2) u četvrtfinalu Kupa Turske uštinuo Buruka za nos, što je okarakterisano kao napad na Turčina, pa je Portugalcu izrečena suspenzija sa naredna tri prvenstvena meča u šampionatu.
Fenerbahče je pod vođstvom Murinja izgubio oba velika derbija kod kuće od Galatasaraja, u prvenstvu je bilo 3:1. Klub za koji igraju Dušan Tadić i Filip Kostić u prvenstvu "kasni" šest bodova za Galatasarajem, ali ima meč manje.
BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara
Preporučujemo
JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za sredu
PONOVO su naši tipsteri bili na visini zadatka, u ritmu dočekujemo 2026. godinu!
31. 12. 2025. u 07:00
NEVERICA U DENVERU! Nove informacije o povredi Nikole Jokića (VIDEO)
Denver je poražen na gostovanju Klivlendu, međutim to sada manje brine navijače Nagetsa, pošto se u dvorani pojavio Nikola Jokić i bodrio svoje saigrače.
03. 01. 2026. u 08:27 >> 08:27
OVO SU KRILI: Isplivala dugo čuvana tajna Ane i Bastijana
RAZVOD Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera bila je jedna od glavnih vesti prethodne godine.
02. 01. 2026. u 08:40
Komentari (0)