"OTMICA" SRBINA! Nemački klub nema nameru da vrati Nedeljkovića u Aston Vilu

Časlav Vuković

10. 03. 2025. u 20:24

SRPSKI fudbaler Kosta Nedeljković je ove zime stigao iz Aston Vile u Lajpcig na pozajmici. Kako se čini Nemci nemaju nameru da ga šalju nazad u Birmingem.

ОТМИЦА СРБИНА! Немачки клуб нема намеру да врати Недељковића у Астон Вилу

FOTO: Profimedia

Mladi desni bek je do sad na tri utakmice odigrao 36 minuta, ali trener ekipe Marko Roze želi i dalje da ga vidi u timu.

- On nam donosi ono što još tražimo za tim: čvrst je, tehnički dobar, vredan je radnik i agresivni je pravi bek sa velikom brzinom, koji ima potencijal da još napreduje. I da, imam poverenja da tog momka gurnem da igra od početka - rekao je Roze.

Potvrdio je da će dug vremenski period ostati Nedeljković ostati u Lajpcigu.

- Mi smo usred nečega što smo započeli pre dve godine. I Kosta je deo toga. Taj dečko će biti dobar - zaključio je nemački stručnjak.

Ukoliko Lajpcig želi da otkupi bivšeg igrača Crvene zvezde moraće da izvdoji 12.000.000 evra.

Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE! Vladimir Putin izdao naređenje

"RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE!" Vladimir Putin izdao naređenje

Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je prošla kroz mnoge međunarodne sankcije, od kojih je veći deo njih i dalje na snazi. Jedna zajednička stvar za one koje se tiču sporta je - zabrana isticanja ruske zastave. A to ruski predsednik Vladimir Putin ne gleda blagonaklono.

24. 12. 2025. u 19:50

Komentari (0)

NE ŽELIM DA PRIČAM O TOME - KAD MI JE TEŠKO, ODEM DA SE IPOVEDIM: Jovo bežao iz Krajine, 12 dana proveo u koloni Oluje