PA ŠTA AKO NUDITE 65 MILIONA, PA ŠTA? Brajton je pravi hit, objasnio Arapima kako stoje stvari
Fudbalski klub Brajton odbio je ponudu Al Nasra od 65 miliona evra za japanskog reprezentativca Kaorua Mitomu, prenosi večeras Bi-Bi-Si (BBC).
Foto: Profimedia
Britanski mediji navode da je rukovodstvo Brajtona odbilo ponudu iz Saudijske Arabije, jer u ovom trenutku nije zainteresovano da proda Mitomu, koji je jedan od najboljih igrača engleskog kluba.
Međutim, očekuje se da čelnici Al Nasra u narednih 24 časa pošalju engleskom klubu novu ponudu, bogatiju ponudu za japanskog reprezentativca.
Mitoma (27) ima ugovor sa Brajtonom do 30. juna 2027. godine. On je u Brajton stigao 2021. godine, a sezonu 2021/2022. proveo je na pozajmici u belgijskom Unionu.
Japanski fudbaler je za Brajton odigrao 92 utakmice u svim takmičenjima i postigao je 18 golova.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ZVEZDAŠ SAM OD MALENA, ZATO SAM ODBIO PARTIZAN" Reprezentativac Srbije Nikola Jović otkrio da je imao ponude i crveno i crno-belih
Srpski reprezentativac Nikola Jović otkrio je da je imao ponude i Zvezde i Partizana.
29. 06. 2026. u 12:06
LAPSUS ILI SAMOUVERENOST?! Selektor Hrvatske: "Kada prođemo Portugal, videćemo šta i kako dalje!"
Fudbaleri Hrvatske igraće u šesnaestini finala Mundijala protiv Portugala. Na papiru Kristijano Ronaldo i drugovi su favoriti, ali to ništa ne mora da znači na terenu. Selektor fudbalske reprezentacije Hrvatske Zlatko Dalić obratio se javnosti pred ovaj duel.
29. 06. 2026. u 08:42
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)