HRVATSKI FUDBALER UDAREN U GLAVU: Završio u bolnici (FOTO/VIDEO)
Fudbaleri Goztepea savladali su Rizespor rezultatom 3:0, a susret je obeležila užasna situacija koja se odigrala pred sam kraj susreta.
EPA-EFE/atleticodemadrid.com
Tokom prvog minuta sudijske nadoknade u drugom poluvremenu, nakon sudara sa Romulom Kardosom golman Rizaspora Ivo Grbić pao i ostao nepomično da leži na zemlji.
Hrvatski golman je tom prilikom dobio udarac nogom u glavu, odmah mu je ukazana pomoć, a sa terena je odvezen kolima Hitne pomoći.
Nije poznatno u kakvom je stanju Grbić trenutno.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
"LUDI" MEČ NA MARAKANI! Čukarički dvaput vodio - i baš naljutio Zvezdu! (VIDEO)
22. 12. 2024. u 16:58 >> 16:29
NOĆ ODLUKUE NA "RAJKU": Može li Zvezda da dovrši posao protiv Lila?
SRPSKI šampion večeras brani gol prednosti protiv Lila u revanš utakmici plej-ofa za osminu finala Lige šampiona (18.45). Zvezda je bila bolji rival na prvom susretu, ali ne sme se opustiti i mora odigrati novu sjajnu utakmicu kako bi se prošla dalje i tako zakazala obračun sa Lionom/Aston vilom.
26. 02. 2026. u 07:00
"ALI, JA SAM AMER!", "NE, TI SI RUS! MARŠ ODAVDE!" Skandal! Zabranili mu da učestvuje na Svetskom prvenstvu!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" - šokirale su i Amerikance.
27. 02. 2026. u 13:48
JEDINA FOTKA DEKIJA I TRUDNE NOVINARKE: Nije rođena u Srbiji, podariće mu 5. dete - mlađa od njega 8 godina (FOTO)
ANITA Bojanić je supruga Dejana Stankovića, koja će mu uskoro podariti drugo dete, a treneru Crvene Zvezde će to biti peto dete s obzirom da iz prvog braka ima trojicu sinova Stefana, Filipa i Aleksandra.
26. 02. 2026. u 16:48
Komentari (0)