ENDIAJE UPISAO HET-TRIK: Napadač Zvezde treći put zatresao mrežu Partizana (VIDEO)
PARTIZAN i Crvena zvezda igraju 174. večiti derbi u Humskoj, a crveno-beli su nastavili da postižu golove.
FOTO: M. Vukadinović
Nastavio je Šerif Endiaje da trese mrežu crno-belih. On je postiao het-trik. Igrao se 65. minut kad je postigao treći gol na meču.
Po desnoj strani je probio Jegor Prucec, sve je dobro pratio Senegalac i nije mu bilo teško da iz dobre pozicije savlada Aleksandra Jovanovića.
Podsetimo, utakmicu Partizan - Crvena zvezda možete da pratite uživo na portalu "Novosti".
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
SRPSKI DUO ČINI ČUDA: Nikolić i Jović u komšiluku nastavljaju put ka evropskom trofeju
FUDBABLERI Celja u četvrtak uveče na stadionu "Z'dežele" dočekuju atinski AEK u prvom meču osmine finala Lige konferencije (21.00). Slovenački šampion pokušaće da se po drui put zaredom nađe među osam najboljih u ovom takmičenju, dok grčki predstavnik želi da odlične nastupe u Superligi upotpuni identičnim rezultatom u Evropi.
12. 03. 2026. u 11:14 >> 11:14
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)