POVRATAK U SERIJU A POSLE 21 GODINE: Komo se plasirao u najviši rang italijanskog fudbala
ČEKALI su navijači FK Komo 21 godinu da njihov tim ponovo gledaju u eliti italijanskog fudbala i to su dočekali u petak uveče.
FOTO: Profimedia
Ekipa sa stadiona "Đuzepe Sinigalja" je remizirala u poslednjem 38. kolu Serije B protiv Kosence (1:1). Ovaj nerešen rezultat bio je dovoljan izabranicima Ošana Robertsa da izbore promociju u Seriju A.
Vredi pomenuti da je jedan od vlasnika Komoa čuveni španski fudbaler Sesk Fabregas koji je ujedno i pomoćnik glavnom treneru.
Tim je sa tribina imao podršku legendarnog Tjerija Anrija koji je manjinski vlasnik ovog kluba koji je 2003. godine poslednji put bio deo elite italijanskog fudbala.
BONUS VIDEO: MUK U HUMSKOJ: Bivši igrač Zvezde u finišu meča srušio Partizan
Preporučujemo
SAD JE POZNATO: Ovo je momak koji je pogodio Đokovića flašicom u glavu (FOTO/VIDEO)
11. 05. 2024. u 09:01
"HVALA BEOGRADE": Jokić oduševljen onim što je Srbija uradila za njega!
11. 05. 2024. u 09:49
POJAVIO SE NOVI SNIMAK! Evo kako je Novak Đoković pogođen flašom u glavu (VIDEO)
10. 05. 2024. u 23:15 >> 23:16
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
CEO SVET IM SE SMEJE: Urnebesan snimak iz Hrvatske širi se planetom brže od bilo čega (VIDEO)
Hrvatska je danas u centru pažnje ljubitelja fudbala.
21. 03. 2026. u 19:44
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (1)