CIRKUS KAKAV FUDBAL NE PAMTI! Ceo svet gleda i ne veruje, unosili ga i iznosili sa terena (VIDEO)
ZANIMLjIVA scena viđena je u meču 11. kola brazilske Taka Guanabare između Fluminensea i Botafoga (2:4).
Foto: Printskrin
Naime, u sedmom minutu sudijske nadoknade, pri vođstvu Botafoga 2:3, fudbaler gostujućeg tima Jarlin Faustino Augusto ostao je da leži na travi van terena, tik uz aut-liniju.
Saigrač je to video, prišao mu, uhvatio za ruku i povukao ga nazad u teren, kako bi ukrali malo vremena.
To su videli golman i jedan fudbaler Fluminensea, pa su prišli Augustu, uhvatili ga za noge i ponovo izvukli sa terena.
Verovali ili ne, tu nije bio kraj. Nesrećnom Augustu prišao je jedan igrač sa klupe Botafoga, podigao ga i ponovo ubacio na teren.
Preporučujemo
"NAJLEPŠA UTAKMICA U KARIJERI": Nikola Jakšić pun emocija posle evropskog zlata
25. 01. 2026. u 22:55
SPEKTAKL NA "EMIREJTSU": Arsenal bi da napravi ključan korak u borbi za titulu protiv preporođenih "crvenih đavola"
DERBI 23. kola Premijer lige donosi veliki okršaj na "Emirejtsu" gde Arsenal dočekuje Mančester junajted (17.30) u meču koji ima potpuno različitu težinu za dva kluba. Tobdžije jure titulu, dok "crveni đavoli" pokušavaju da uhvate priključak u borbi za Ligu šampiona.
25. 01. 2026. u 07:20
HRVATSKI HULIGANI NAPALI SRBE - DEVET HRVATA ZAVRŠILO U BOLNICI: Detalji tuče navijača u Tuzli
Malme i Crvena zvezda sastali su se u Ligi Evrope, a potom je došlo do tuče navijača u okolini Tuzle, u Bosni i Hercegovini, kada se deo Zvezdinih pristalica iz Republike Srpske avionom vraćao iz Švedske.
25. 01. 2026. u 14:30
DEVALVIRALA JE JUTARNjI Kolega oštro o Jovani: "Imam problem što radi na nacionalnoj televiziji"
VODITELj Ognjen Nestorović bez ulepšavanja i zadrške progovorio je o svom odnosu sa Jovanom Jeremić, koleginicom koja danas radi u medijskoj kući u kojoj je on nekada gradio svoju novinarsku i voditeljsku karijeru.
25. 01. 2026. u 20:42
Komentari (0)