DA LI VLAHOVIĆ OSTAJE U JUVENTUSU? Italijanski mediji otkrili od koga zavisi
Uprava Juventusa uskoro će početi pregovore sa fudbalerom Dušanom Vlahovićem o novom ugovoru, a italijanski mediji danas su preneli da će odluka o njegovom ostanku zavisiti i od ostanka trenera Masimilijana Alegrija
FOTO: Tanjug/AP
Izvor Fudbalitalije naveo je da pregovori crno-belih i Vlahovića još nisu počeli i da je prerano znati kakva je budućnost srpskog reprezentativca.
Čelsi je prošlog leta bio zainteresovan za Vlahovića, a u trku za njegovim dovođenjem mogli bi da se uključe i drugi klubovi iz Premijer lige.
Kako se navodi, postoji utisak da Vlahovićeva budućnost zavisi od trenera Alegrija, čiji ugovor ističe u junu 2025. godine. Nije garantovano da će 56-godišnji trener ostati u klubu po završetku sezone.
Vlahovićev ugovor sa Juventusom ističe u junu 2026. godine.
Srpski fudbaler će propustiti večerašnju utakmicu protiv Udinezea zbog povrede mišića.
Vlahović je 2022. godine iz Fjorentine prešao u Juventus za koji je do sada odigrao 86 utakmica i postigao 35 golova.
BONUS VIDEO: Vatromet i slavlje "orlova" - Srbija je na EURO nakon 24 godine
Preporučujemo
JUVENTUS BEZ DUŠANA VLAHOVIĆA? Najbolji strelac ''stare dame'' pod velikim upitnikom za večerašnji meč
12. 02. 2024. u 15:06 >> 15:07
PROBLEM ZA JUVENTUS: Dušan Vlahović se povredio na utakmici sa Interom
06. 02. 2024. u 15:45
INTER ČUVA PRVO MESTO: "Neroazuri" ne bi smeli imati problema protiv rivala sa dna tabele
ZANIMLjIVA trka za Skudeto mogla bi da dobije novu dimenziju već na otvaranju 22. kola Serije A, kada vodeći Inter u petak uveče na "San Siru" (20.45) dočekuje Pizu, ekipu koja se nalazi na pretposlednjem mestu tabele.
23. 01. 2026. u 09:40
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)