UZBUDLJIVO U PANČEVU: Novi Pazar se izvukao u poslednjim momentima

10. 02. 2024. u 15:54

Fudbaleri Želesničara i Novog pazara odigrali su nerešeno 2:2 u Pančevu, posle vrlo uzbudljive završnice.

УЗБУДЉИВО У ПАНЧЕВУ: Нови Пазар се извукао у последњим моментима

Već od početka domaći igrači su preuzeli inicijativu koju je uspeo i da kruniše Aleksandar Đorđević u osmom minutu prelepim golom iz slobodnog udarca.

Trenutak nepažnje iskoristili su gosti već u 33. minutu kada je Nikola Karaklajić sa distance doneo poravnanje rezlutata.

Nisu se dali domaći, pa su tako do poluvremena uspeli da povrate prednost preko Lazara Romanića u 45. minutu.

U drugom poluvremenu videli smo nešto veći pritisak Pazaraca. Momci koje sa klupe predvodi Igor Matić napadala je, dok su se domaći čvrsto branili i pokušavali da zadrže prednost iz prvog dela utakmice. I kada je delovalo da će rezultat ostati isti kao i posle prvih 45 minuta, sudija je, posle pregleda VAR snimka dosudio jedanaesterac za Novi Pazar, a Sejduba Suma ga je uspešno realizovao i time doneo svojoj ekipi vredan bod u 94. minutu.

Nakon ove utakmice Novi Pazar je otišao na peto mesto tabele sa 30 bodova, dok je Železničar 14. sa 19 bodova.

BONUS VIDEO: "KALINIĆ I LUČIĆ SU KLjUČ": Sa Dejanom Karovićem o reprezentaciji, večitima, Nikoli Jokiću...

ČUDO U BEOGRADU: Ruska himna prestala da se intonira tokom dodele zlata, a onda se desilo - ovo (VIDEO)

ČUDO U BEOGRADU: Ruska himna "prestala" da se intonira tokom dodele zlata, a onda se desilo - ovo (VIDEO)

Rusija ovih dana sa ponosom ističe da na Evropskom prvenstvu u boksu čiji je domaćin Srbija njeni takmičari mogu da nastupaju uz sva državna znamenja, a i pod imenom zemlje iz koje su, kao i da se himna Ruske Federacije intonira kada neko od Rusa dođe do zlatne medalje. Međutim, baš sa tom himnom desio se jedan neočekivani problem. A onda je usledila vrlo emotivna scena...

28. 04. 2024. u 19:44