UZBUDLJIVO U PANČEVU: Novi Pazar se izvukao u poslednjim momentima
Fudbaleri Želesničara i Novog pazara odigrali su nerešeno 2:2 u Pančevu, posle vrlo uzbudljive završnice.
FOTO: A. Ilić
Već od početka domaći igrači su preuzeli inicijativu koju je uspeo i da kruniše Aleksandar Đorđević u osmom minutu prelepim golom iz slobodnog udarca.
Trenutak nepažnje iskoristili su gosti već u 33. minutu kada je Nikola Karaklajić sa distance doneo poravnanje rezlutata.
Nisu se dali domaći, pa su tako do poluvremena uspeli da povrate prednost preko Lazara Romanića u 45. minutu.
U drugom poluvremenu videli smo nešto veći pritisak Pazaraca. Momci koje sa klupe predvodi Igor Matić napadala je, dok su se domaći čvrsto branili i pokušavali da zadrže prednost iz prvog dela utakmice. I kada je delovalo da će rezultat ostati isti kao i posle prvih 45 minuta, sudija je, posle pregleda VAR snimka dosudio jedanaesterac za Novi Pazar, a Sejduba Suma ga je uspešno realizovao i time doneo svojoj ekipi vredan bod u 94. minutu.
Nakon ove utakmice Novi Pazar je otišao na peto mesto tabele sa 30 bodova, dok je Železničar 14. sa 19 bodova.
BONUS VIDEO: "KALINIĆ I LUČIĆ SU KLjUČ": Sa Dejanom Karovićem o reprezentaciji, večitima, Nikoli Jokiću...
Preporučujemo
ĐOKOVIĆ POSLAO PORUKU NA KINESKOM: Novak čestitao Kinesku Novu godinu (VIDEO)
09. 02. 2024. u 21:05
ODRŽANA KOMEMORACIJA DEJANU MILOJEVIĆU: Od Dekija se oprostio krem srpske košarke (FOTO)
10. 02. 2024. u 12:16
NOĆ ODLUKUE NA "RAJKU": Može li Zvezda da dovrši posao protiv Lila?
SRPSKI šampion večeras brani gol prednosti protiv Lila u revanš utakmici plej-ofa za osminu finala Lige šampiona (18.45). Zvezda je bila bolji rival na prvom susretu, ali ne sme se opustiti i mora odigrati novu sjajnu utakmicu kako bi se prošla dalje i tako zakazala obračun sa Lionom/Aston vilom.
26. 02. 2026. u 07:00
PREDRAG MIJATOVIĆ OSTAO U ŠOKU NA SEDNICI UPRAVE FK PARTIZAN! Posle derbija, na važnu temu - jedini digao ruku "za", svi ostali - ODBILI!
Najnovije vesti vezane za FK Partizan svakako nisu onakve kakve bi "grobari" želeli.
26. 02. 2026. u 13:10
JEDINA FOTKA DEKIJA I TRUDNE NOVINARKE: Nije rođena u Srbiji, podariće mu 5. dete - mlađa od njega 8 godina (FOTO)
ANITA Bojanić je supruga Dejana Stankovića, koja će mu uskoro podariti drugo dete, a treneru Crvene Zvezde će to biti peto dete s obzirom da iz prvog braka ima trojicu sinova Stefana, Filipa i Aleksandra.
26. 02. 2026. u 16:48
Komentari (0)