DA LI JE VREME DA BAJERN OSTANE BEZ TITULE? Bavarci (opet) kiksnuli, Leverkuzen se osamio na prvom mestu

Filip Milošević

21. 01. 2024. u 17:36

Fudbaleri Bajerna napravili su neprijatno iznenađenje svojim navijačima pošto su izgubili od Verdera na domaćem terenu rezultatom 1:0.

ДА ЛИ ЈЕ ВРЕМЕ ДА БАЈЕРН ОСТАНЕ БЕЗ ТИТУЛЕ? Баварци (опет) кикснули, Леверкузен се осамио на првом месту

Mučio se Bajern celu utakmicu, u prvom poluvremenu su čak i primili pogodak koji je gostima opravdeno poništen zbog faula na sredini terena.

Tokom drugog poluvremena je viđena ista slika. Domaćini su napadali, međutim nisu stvarali velike šanse, a Verder je u 59. minutu uspeo da stigne do vođstva.

Mičel Vizer je primio loptu po desnoj strani terena, prevario Dejvisa i iz veoma teškog ugla loptu zakucao u mrežu Nojera koji nije mogao ništa.

Do kraja meča je Bajern pokušavao da stigne do gola gostiju ali nisu uspeli, te ih ovaj poraz dodatno usporava ka 12. uzastopnoj tituli.

Tekst potpisa

Leverkuzen je u ovom kolu savladao Lajpcig sa 3:2 i otišao na sedam bodova prednosti u odnosu na klub iz Minhena.

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“