KAKAV DEBI LALATOVIĆA: Poznati stručnjak se vratio i to kako
Fudbaleri Spartaka savladali su večeras kao gosti IMT 1:0 (0:0) u utakmici 16. kola Superlige Srbije.
FOTO: FK Crvena zvezda
Gol za prvi trijumf Subotičana posle pet mečeva i najbolji mogući debi trenera Nenada Lalatovića postigao je Jug Stanojev u 80. minutu.
Spartak je sada sedmi na tabeli sa 19 bodova, dok je IMT na 13. poziciji sa 14 bodova.
BONUS VIDEO: Kosovo je Srbija: Ovo su "delije" uradile na meču Siti - Zvezda
Preporučujemo
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za ponedeljak
ZA početak nove radne nedelje smo vam spremili sledeće predloge.
26. 01. 2026. u 07:00
OTKRIVENO! Evo zašto Dušan Mandić i Miloš Ćuk nisu bili na prijemu kod predsednika Aleksandra Vučića posle Evropskog prvenstva u vaterpolu!
Srbija i Mađarska odigrale su uzbudljivo finale Evropskog prvenstva u vaterpolu 2026. u Beogradu, a po završetku te utakmice i titule koja je pripala "delfinima", za njih je priejm organizovao srpski predsednik, Aleksandar Vučić. Na tom prijemu nije bilo dvojice zlatnih vaterpolista.
26. 01. 2026. u 19:49
DEVALVIRALA JE JUTARNjI Kolega oštro o Jovani: "Imam problem što radi na nacionalnoj televiziji"
VODITELj Ognjen Nestorović bez ulepšavanja i zadrške progovorio je o svom odnosu sa Jovanom Jeremić, koleginicom koja danas radi u medijskoj kući u kojoj je on nekada gradio svoju novinarsku i voditeljsku karijeru.
25. 01. 2026. u 20:42
Komentari (0)