HAOS U MONPELJEU PRED PSŽ: Fudbaler otpušten iz kluba zbog toga što se potukao sa trenerom
Francuski fudbaler Mamadu Sako završio je svoj boravak u Monpeljeu posle nešto više od dve godine, zbog toga što se potukao sa trenerom, tačnije nasrunuo na njega i oborio ga na zemlju
Foto: EPA-EFE/Cath Ivill / POOL
- Završili su na zemlji, morali su da ih razdvajaju, svađa se nastavila i u svlačionici. Sako je reagovao besno pošto mu je rečeno da je ‘plačljivac’. Uhvatio je trenera za kragnu i bacio ga na zemlju - pisao je "Ekip".
U međuvremenu je Monpelje saopštio da su se dve strane posle 10 dana složile da je rastanak najbolje rešenje, mada je Sako u međuvremenu na društvenim mrežama napisao da odbija ''svaku odgovornost''.
Zanimljivo da je Sako svoj boravak svojevremeno u Liverpulu završio takođe zbog nediscipline.
BONUS VIDEO: Cilj mi je bio da igram za Zvezdu ili Partizan
Preporučujemo
''IMAM SJAJNE SAIGRAČE, NAVIJAČI SU NEVEROVATNI'' De Medina nakon debija za Partizan
03. 11. 2023. u 10:16
POKAZUJE SVOJ RASKOŠNI TALENAT: Drugi pik sa prošlogodišnjeg drafta bi mogao biti zvezda tima u budućnosti!
OČEKUJEMO dobro izdanje Aleksa Sara na večerašnjem susretu Vizardsa i Lejkersa koji ukrštaju koplja u Vašingtonu sat vremena posle ponoći.
30. 01. 2026. u 12:30
AUSTRALIJAN OPEN 2026, FINALE: Novak Đoković ponižen kao nikada pre!
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 su prilično neočekivane.
31. 01. 2026. u 15:23
DA LI JE TRAMP ZASPAO USRED SASTANKA? "Ne! Pogledajte, bilo je prilično dosadno!" (VIDEO)
DA LI je zaspao ili mu je samo bilo dosadno? Za američkog predsednika Donalda Trampa, sve je u oku posmatrača, kaže on.
30. 01. 2026. u 10:24
Komentari (0)