ZVEZDA DOBILA JANG BOJS! Liga šampiona za omladince u znaku crveno-belih

04. 10. 2023. u 18:30

Omladinci Crvene zvezde savladali su Jang Bojs sa 2:1 u okviru grupe G Lige šampiona za mlade fudbalere.

ЗВЕЗДА ДОБИЛА ЈАНГ БОЈС! Лига шампиона за омладинце у знаку црвено-белих

Tokom prvog poluvremena Crvena zvezda je prikazala bolju igru, imali su nekoliko dobrih prilika, međutim ''mladi momci'' su se uspešno branili i na poluvreme se otišlo sa rezultatom 0:0.

U drugom poluvremenu je viđena ista slika kao u prvom, Zvezda je igrala bolje, iz minuta u minut je napadala a to je i krunisala u 73. minutu golom Novaka Gojkova. Nakon prvog kola, crveno-beli su se povukli, ali nakon kontra napada u 86. minuta postižu drugi pogodak preko Jovana Mijatovića.

Kada je sve delovalo da je rešeno, Jang Bojs unosi pometnju golom Uga Pare u 90. minutu. Jang bojs je u nadoknadi vremena nastavio da napada kako bi došao do izjednačenja, međutim crveno-beli su izdržali i upisali prvu pobedu u ovogodišnjem izdanju Lige šampiona za omladince.

Crvena zvezda je došla do prva tri boda u grupi, nakon što su u prvom kolu izgubili od Mančester sitija rezultatom 5:2.

Sledeće kolo omladince Crvene zvezde čeka meč sa Lajpcigom.

BONUS VIDEO: Nesvakidašnja izjava Duljaja nakon pobede nad Napretkom: "Čestitam mladencima, želim im puno sreće"