SRAMAN POTEZ TOTENHEMA: Zabranili Kejnu da se pozdravi sa saigračima
Ne postoji fudbaler koji je odigrao više mečeva i postigao više golova od Kejna za Totenhem, ali čelnici kluba očigledno to ne znaju da cene.
FOTO: Tanjug/AP
Prema pisanju engleskih medija, Totenhem je svom legendarnom napadaču nakon dogovorenog transfera u Bajern zabranio dolazak u trening centar kako bi se pozdravio sa igračima s kojima je delio svlačionicu i koje je vodio kao kapiten. Navodno je o svemu obavešten mejlom.
Novi napadač Bajerna je za svoj bivši klub na 435 utakmica postigao 280 golova uz 64 asistencije, u klubu je proveo skoro dve decenije, ali ni to nije bilo dovoljno da zadobije poštovanje glavnih ljudi kluba.
BONUS VIDEO: Doužer se obratio srpskim novinarima
Spektakl u Minhenu: Bajern ima prednost, ali Real nikad ne sme da se otpiše!
Bajern Minhen i Real Madrid odmeriće snage u revanšu četvrtfinala Lige šampiona (21.00), a Bavarci na "Alijanc areni" brane minimalnu prednost iz prvog meča koji je bio jedna od najboljih utakmica ovogodišnjeg izdanja najjačeg klupskog takmičenja.
15. 04. 2026. u 07:15
Najveće pojačanje na svetu! Cela planeta priča o fudbaleru iz Srbije (VIDEO)
Najnovije vesti iz srpskog sporta su više nego interesantne.
21. 04. 2026. u 19:40
"Potvrđena idiotkinja!" Rus izvređao Melonijevu, Italija uputila protest: "Fašistički ološ, izdala birače"
ITALIJA je uputila oštar protest Rusiji nakon uvredljivih izjava ruskog TV voditelja na račun premijerke Đorđe Meloni, dok joj je predsednik države pružio podršku i osudio skandalozne komentare.
22. 04. 2026. u 08:44
Komentari (0)