"OVO JE SRAMAN REZULTAT": Duljaj razočaran nakon ubedljivog poraza Partizana
PARTIZAN je doživeo debakl u Danskoj, poražen je od Nordsjelanda sa 5:0 u prvom meču plej-ofa Lige konferencija. Razočaran je posle utakmice bio trener crno-belih Igor Duljaj.
FOTO: FK Partizan/Miroslav Todorović
Strateg kluba iz Humske je priznao da on snosi najveću odgovornost za ovaj ubedljiv neuspeh.
- Ja snosim najveću odgovornost, 5:0 je sraman rezultat. Bez obzira na to što smo primili golove, nedopustivo je da tako prolaze jedan na jedan. Kada nemate igrače koji su brzi i menjaju ritam utakmice tako. Ne tražim alibi već tako jeste, najveća odgovornost je moja. Žao mi je ljudi koji su došli da vide ovu sramotu i onih koji su gledali preko televizije... Vidimo se u Beogradu. Nemamo gde... - rekao je Duljaj posle utakmice za "TV Arena sport".
Šanse da se Partizan domogne Lige konferencija su minimalne.
- Imamo važnu utakmicu protiv Javora i prošli put kada smo izgubili 2:0 od mnogo slabijeg protivnika... Videli smo... Malo da se slegnu utisci i videćemo posle Javora - zaključio je Duljaj.
Revanš u Beogradu na programu je narednog četvrtak od 21 sat.
BONUS VIDEO: Prva zvanična utakmica na novom stadionu u Leskovcu
Preporučujemo
SVETISLAV PEŠIĆ ZAGRMEO U MANILI: Svi su spremni kao zapete puške, ali...
24. 08. 2023. u 14:47 >> 14:49
PARTIZAN UBEDLjIVO PORAŽEN U DANSKOJ: Nordsjeland razbio crno-bele, Liga konferencija veoma daleko (VIDEO)
24. 08. 2023. u 20:22 >> 20:31
OLIMPIJAKOS POBEDIO ČUKARIČKI: Težak posao čeka brđane u Leskovcu ali ne i nemoguć
24. 08. 2023. u 22:58 >> 22:58
ĐORĐE PETROVIĆ? KO? Maurisio Poketino šokirao javnost, evo šta čeka srpskog golmana
24. 08. 2023. u 16:44
KO BI SE OVOME NADAO: Klub koji sa klupe predvodi dželat Srbije i Crne Gore na pragu je ulaska u drugu fazu Lige šampiona!
Karabag, ciljajući da prekine seriju od pet utakmica bez pobede protiv holandskih timova u Evropi, dočekuje Ajaks na "Republičkom stadionu Tofik Bahramov" u okviru šestog kola Lige šampiona.
10. 12. 2025. u 07:40
HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su "grobari" iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)
Dok Hrvatska još priča o tamošnjem derbiju, u kome su se sastali Dinamo Zagreb i Hajduk Split, kao nova tema tamošnjoj javnosti nametnula se - vest iz Srbije.
09. 12. 2025. u 20:50
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (9)