DORTMUND BLIZU TITULE A ŠTOPER NE ŽELI U PENZIJU: Humels produžio ugovor na još godinu dana
Mats Humels produžio je ugovor sa Borusijom Dortmund na još godinu dana.
Foto: Profimedia
Ukoliko Dortmund pobedi u poslednjem kolu Majnc na svom terenu osvojiće titulu, prvu nakon sezone 2011/12. Humels je razmišljao o penziju, međutim nakon sjajne sezone, želi još jednu da odigra u žuto-crnom dresu.
- Svi znaju koliko volim da igram pred našim navijačima. Dugo sam razmišljao da kažem zbogom fudbalu, ali zbog svega što se dešava ove godine odlučio sam da ostanem. Pre meča sa Majncom moramo da ostanemo fokusirani. Važno je da ostvarimo tu pobedu i postanemo šampioni Nemačke - istakao je Humels.
BONUS VIDEO: Milojević: Koliko smo uložili toliko i dobili
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
ARSENAL ČUVA NAJBOLjE: ''Zlatni dečko'' dogovorio produženje ugovora sa ''tobdžijama''
23. 05. 2023. u 15:22
Holandu zbog popularnosti promenjen život: ''Ne mogu više normalno da živim''
23. 05. 2023. u 13:55
Bivši trener Partizana kupio fudbalski klub: Prvoligaš u rukama slavnog Nemca
23. 05. 2023. u 12:20 >> 12:31
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ARGENTINA JEDVA PREŽIVELA ZELENORTSKA OSTRVA! "Gaučosi" nakon produžetaka otišli u osminu finala Svetskog prvenstva! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Argentine plasirala se u osminu finala Svetskog prvenstva, pošto je večeras u Majamiju, posle produžetaka, savladala Zelenortska ostrva rezultatom 3:2.
04. 07. 2026. u 02:46
SENEGAL SE "SAMOUBIO" NA SVETSKOM PRVENSTVU! Belgija nadoknadila dva gola zasotatka, pa u nadoknadi drugog produžetka izborila osminu finala
Fudbaleri Belgije nestvarnim preokretom pobedili su Senegal u šesnaestini finala Mundijala (3:2) i obezbedili meč protiv pobednika meča SAD - Bosna i Hercegovina.
01. 07. 2026. u 22:00
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)