TUGA DO NEBA: Preminuo Mario Božić, imao je samo 39 godina
UŽASNE vesti stigle su ovo ponedeljka. U 40. godini je preminuo fudbaler Mario Božić.
FOTO: N. Paraušić
Borio se sa teškom i opakom bolešću, tumorm na mozgu, ali nažalost nije uspeo da pobedi.
On je tokom karijere igrao za Loznicu, Videoton, Ujpešt, Slovan Bratislavu, Borac iz Čačka, Ašdod, Šangaj, Voždovac... Za reprezentaciju Bosne i Hercegovine odigrao je dve utakmice.
Božić je tokom 2010. godine bio velika želja Roberta Prosinečkog dok je nastupao u Slovačkoj, no na kraju nije došlo do realizacije transfera. Mario je bio poznat i kao veliki navijač Crvene zvezde i bio je čest gost na stadionu "Rajko Mitić".
BONUS VIDEO: VAR ponovo uz Zvezdu: Kanga je sa bele tačke poravnao rezultat protiv Mladosti Gat
Preporučujemo
"MILIONI" STIŽU U CRNO-BELU KASU: Evo koliko će Partizan zaraditi od Evrolige
03. 04. 2023. u 09:40
Borba za drugo mesto se zahuktava: Partizan bez kapitena na "Karađorđu"
U nastavku Superlige Srbije fudbaleri Vojvodine će danas u Novom Sadu od 17 časova dočekati Partizan.
22. 04. 2026. u 09:39
Donald Tramp je zapanjen: Italija odbila da ide umesto Irana na Svetsko prvenstvo u fudbalu!
Dok se privodi kraju (zasad samo dvonedeljno) primirje, usled kog je napad na Iran započet od strane SAD i Izrael prekinut, bar u ovom trenutku, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A sada u prvi plan dolazi i evenutalno (ne)učešće Irana na Svetskom prvenstvu u fudbalu, u kome su i Sjedinjene Američke Države jedan od domaćina.
23. 04. 2026. u 20:00
Šok: "Ceca je dala otkaz kompletnom obezbeđenju - videla je fotografiju šta su radili"
"JEDNA ptičica mi je rekla da je otpustila one radnike obezbeđenja."
22. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)