PRVI PORAZ PARTIZANA U TURSKOJ: Danci zaustavili crno-bele u pretposlednjoj proveri na pripremama (FOTO)

27. 01. 2023. u 11:08

FUDBALERI Partizana doživeli su prvi poraz na pripremama u Turskoj. Bolji od crno-belih bio je danski Horsens - 1:0.

ПРВИ ПОРАЗ ПАРТИЗАНА У ТУРСКОЈ: Данци зауставили црно-беле у претпоследњој провери на припремама (ФОТО)

Promešao je karte Gordan Petrić za ovaj susret, pošto ekipu danas očekuje još jedna provera, ujedno poslednja na pripremama u Turskoj.

"Parni valjak" je meč počeo u sledećem sastavu:

Stevanović - Urošević, Saničanin, Subotić, Filipović - Fejsa, Traore - Lutovac, Pantić, Menig - Baždar.

Više je Partizan pretio u prvom delu. Dve dobre prilike imao je Danilo Pantić, ali golman protivničke ekipe Samjuel Brolin je odlično intervenisao.

Danci su bolje počeli drugo poluvreme i uspeli su 52. minutu da dođu do prednosti. Loptu Santosa iskoristio je Sigurdarson i rutinski uspeo da matira Stevanovića.

Nakon toga su crno-beli konstantno pretili, to su činili Urošević, Menig i Fejsa, no nije došlo do premene rezultata.

Podsetimo, Partizan danas od 15 sati igra meč protiv moskovskog CSKA i to će biti poslednja prijateljska utakmica na pripremama.

BONUS VIDEO: Kartaju se Andrade, Traore, Rikardo i Natho