NOVI PAZAR NASTAVIO SA POBEDAMA: Majdevac srušio Napredak, Kruševljani moraju još da čekaju na trijumf

19. 08. 2022. u 22:30

NOVI Pazar je nastavio da ređa pobede u Mocart Bet Superligi Srbije, pošto je pobedio Napredak sa 2:1 kao domaćin u 7. kolu.

НОВИ ПАЗАР НАСТАВИО СА ПОБЕДАМА: Мајдевац срушио Напредак, Крушевљани морају још да чекају на тријумф

Izabranici Vladimira Gaćinovića nastavili su da nižu trijumfe, ovo im je bio četvrti vezani i to posle tri uvodna poraza u ovoj sezoni.

Domaćini su bili ti koji su prvi došli do prednosti. Igrao se 40. minut kada je na asistenciju Bojice Nikčevića mrežu gostiju zatresao Mitar Ergelaš.

Igrači koje sa klupe predvodi Dušan Đorđević su krenuli po izjednačenje i do njega su došli u 55. minutu preko Nemanje Krstića.

Taj gol je sigurno ulio nadu navijačima kluba iz Kruševca da mogu da upišu prvu pobedu u novoj sezoni, ipak razuverio ih je Andrija Majdevac koji je u 76. minutu bio precizan sa bele tačke.

Da stvar za Napredak bude još gora od 77. minuta su ostali sa desetoricom zbog crvenog kartona koji je dobio Dejan Kerkez. Do kraja meče promene rezultata nije bilo.

Novi Pazar se sada nalazi na 3. mestu na tabeli sa 12 bodova, dok su Kruševljani na 14. poziciji sa dva boda i jedina su ekipa uz Radnik i niški Radnički koji ne znaju za pobedu ove sezone.