MANČESTER RUŠI SNOVE ARSENALU: Junajted "krade" rivalima veliko pojačanje ispred nosa?

17. 06. 2022. u 08:24 >> 09:05

PREMA najnovijim izveštajima, fudbalski klub Mančester junajted uključio se u trku za dovođenje sjajnog napadača Kristofera Nkunkua, iako je ranije bilo objavljeno da je Francuz najbliži Arsenalu.

МАНЧЕСТЕР РУШИ СНОВЕ АРСЕНАЛУ: Јунајтед краде ривалима велико појачање испред носа?

FOTO: Tanjug / AP

Prema pisanju britanskih medija, "tobdžije" su spremne da realizuju transfer u vrednosti od 116 miliona evra, što bi bio najveći u klupskoj istoriji.

Francuz može igrati na poziciji ''lažne'' devetke, kao i na pozicijama iza napadača, te bi sigurno predstavljao veliko pojačanje za klub iz severnog Londona.

Član trikolora poreklom iz Konga je u protekloj sezoni bio zaista fantastičan sa čak 35 golova i 20 asistencija u svim takmičenjima.
 


Međutim, sada su se u priču uključili i "crveni đavoli". Uz ostanak Kristijana Ronalda i njihove ambicije za sledeću sezonu su velike, pa će sjajni fudbaler imati "slatke muke" pri izboru novog kluba.
 

BONUS VIDEO: Stolica novi trener Partizana

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
RUSIJA SLAVI: Estonija krenula da zarije nož u leđa Rusima - evo šta je upravo doživela

RUSIJA SLAVI: Estonija krenula da zarije nož u leđa Rusima - evo šta je upravo doživela

Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu bile tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca, ali... nastavak je ipak obradovao Ruse.

27. 01. 2026. u 12:45

Komentari (0)

NOVAK ĐOKOVIĆ GLEDA I NE VERUJE: Karlos Alkaraz u istorijskom pohodu, Australijan open ovo još nije video