KAKAV LET "ZMAJEVA": Voždovac nokautirao Radnik i izbio na četvrto mesto Superlige Srbije u fudbalu

04. 04. 2022. u 18:43 >> 22:00

FUDBALERI Voždovca su izvrsnom igrom došli do ubedljive pobede u 29. kolu Superlige, savladavši na svom stadionu ekipu Radnika iz Surdulice sa 4:0.

КАКАВ ЛЕТ ЗМАЈЕВА: Вождовац нокаутирао Радник и избио на четврто место Суперлиге Србије у фудбалу

Već u uvodnom delu meča na "krovu", Ćirković i Lasickas su mogli da donesu prednost "zmajevima", ali je njihove pokušaje zaustavila prečka, da bi Stefan Hajdin u 27. minutu bio najpribraniji u šesnaestercu Surduličana i matirao njihovog golmana, Ranđelovića.

Voždovac je nedugo zatim "ubacio u četvrtu brzinu".

Najpre je 20-godišnji Aleksandar Ćirković svoju golgetersku seriju u srpskom šampionatu nastavio sa dva pogotka, oba iz kontranapada, i to efektnim šutevima u 73. i 79. minutu, a konačan rezultat postavio je Martin Novaković u 88.

Voždovac se ovom pobedom vinuo na četvrto mesto tabele, a Radnik je ostao 11.

Sa druge strane,  Proleter i Čukarički remizirali su u Novom Sadu 1:1 (0:1), i to nakon što je Ndijae doveo goste u vođstvo u 43. minutu, a Ninković postavio konačan rezultat u 68.

BONUS VIDEO: TOP 10 NAJPLAĆENIJIH FUDBALERA: Koliko zarađuje Ronaldo a koliko Mesi...