BEZ VARA U NIŠU? Tehnički problemi onemogućuju prenosu utakmice Radnički - Partizan

12. 02. 2022. u 14:11

MANjE od pola časa pre početka utakmice Radnički Niš - Partizan, nije poznato da li će biti direktnog televizijskog prenosas utakmice, a time je pod znakom pitanja i VAR na ovom meču.

БЕЗ ВАРА У НИШУ? Технички проблеми онемогућују преносу утакмице Раднички - Партизан

Kako javljaju sa Čaira, TV Areni, koja realizuje prenose Superlige Srbije i preko koje funkcioniše konekija sa VAR sobom, zbog kvara na elektro-mreži je pukao sistem koji pokušavaju da osposobe do početka meča.

Neko vreme nije mogao da se prati program nijednog kanala TV Arene, ali je signal pre nekoliko minuta pušten, pa se nadamo da će i prenos prolećne premijere Radničkog i Partizana biti omogućen.

Trener Aleksandar Stanojević na prolećnoj premijeri ne može da računa na povratnike Jevtovića i Fejsu, kao ni na nedovoljno oporavljenog Lazara Markovića.

Utakmicu u Nišu počeće sledećih 11 igrača:

Popović - Živković, Vujačić, Saničanin, Urošević - Jojić, Zđelar - Terzić, Natho, Menig - Rikardo.

I Radoslav Batak se suočio sa kadrovskim  problemima, što zbog povreda, što zbog kasno registravanih igrača, pa se opredelio za sledeći sastav:

Dujmović – Aksentijević, Basile, Savić, Ćirković – Kovačević, Pejović – Arsić, Mitrović, Kasalica – Štulić

Inače, prva utakmica jesenjeg dela sezone već je počela. U Kragujevcu gostuje Proleter a posle prvog poluvremena rezultat je 0:0.