ILIEV NAJAVIO POJAČANJA: Sigurno će doći dvojica igrača u veznom redu
SPORTSKI direktor Partizana Ivica Iliev rekao je da klub planira da u zimskom prelaznom roku dovede igrače koji će pojačati vezni red.
FOTO: M. Vukadinović
Crno-beli su odigrali odličan prvi deo prvenstva. Imaju pet bodova prednosti u odnosu na Crvenu zvezdu, ali da bi održali razliku mora da se pojača igrački kadar.
- Znate da je zimski prelazni rok izuzetno težak, nije ponuda velika i dobra kao u letnjem, ali mi tražimo ono što na treba. I od trenera ste čuli da smo hteli da dovedemo nekog napadača po našim standardima. Međutim, u poslednjih mesec dana, bili smo svedoci fudbalskog vatrometa od našeg Marka Milovanovića. Dete od 18 godina iskočilo je u prvi plan i stopiralo taj trasfer, što me izuzetno raduje. Svima je jasno da prioritet našeg fukncionisanja naša omladinska škola. Samo u slučaju da u našoj školi ne postoji adekvatno rešenje, mi idemo ka tome da dovedom strance - rekao je Iliev novinarima na promociji klupskog kalendara za 2022. godinu.
RADOST Igrači Partizana/FOTO: M. Vukadinović
On je najavio da će klub dovesti eventulno dvojicu igrača koji će pojačati vezni red.
- Sigurno će doći jedan ili dvojica igrača u veznom redu jer nam fali tu igrača. Imali smo ove godine zahtevnu sezonu, to nas očekuje i u drugom delu. Ono što nam je potrebno je samo broj, imamo kvalitet, ali potrebno nam je ljudstvo. Sve zavisi od eventualnih prodaja i mene raduje da svi igrači, za razliku od svih ranijih godina, ne žele da idu iz Partizana, hoće da ostanu do leta. To govori o strasti prema Partizanu, a ono što me najviše raduje je da osećaju da je došao trenutak za istoriju.
Upitan je i da li će pojacanje u veznom redu biti slično igračkom profilu kakav je iamo Sejduba Suma.
- Tražimo drugačiji profil igrača, imamo najviše fond takvih igrača ofanzivnih, možda ne istih karakteristika kao Suma, ali tu smo popunjeni. Bili smo u situaciji da nam poslednjih pet-šest utakmica ne igraju četiri igrača. Lazar, Pantić, Rikardo i Natho, koji su nas uveli u grupnu fazu i nosili nas najveći deo sezone, nama su igrali mladi, novajlije... Partizan na tim pozicijama ima tri postave. Ofanzivni deo se verovatno neće menjati do leta - zaključio je Iliev.
BONUS VIDEO: Delegacija Partizana na FSS Zlatnoj lopti
Preporučujemo
PROCURILA TRANSFER LISTA REALA: Luka Jović, nova sapunica sa Karlom Ančelotijem
27. 12. 2021. u 10:34
ZAGARANTOVANI GOLOVI? Spektakl na "Sent Džejmsis parku" bi trebao da obiluje velikim brojem pogodaka
"SENT Džejmsis park" će u utorak ponovo biti domaćin evropskog spektakla, pošto Njukasl dočekuje Barselonu (21.00) u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Biće to drugi duel ova dva kluba na istom stadionu u poslednjih šest meseci, ali je ovaj daleko bitniji od prvog koji je pripao Kataloncima rezultatom 2:1.
10. 03. 2026. u 07:10
ŠTA ĆE REĆI JELENA?! Evo šta je Arina Sabelnka radila Novaku Đokoviću u Indijan Velsu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za ATP Indijan Vels 2026, turnir na kome danas nastupa i Novak Đoković, nisu uobičajene.
09. 03. 2026. u 15:39
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)