UBEDLJIVE POBEDE MILANA I ROME: "Rosoneri" i "vučica" brojali do četiri i ostali na maksimalnom učinku

29. 08. 2021. u 22:57

FUDBALERI Milana odigrali su odličnu utakmicu i ubedljivo sa 4:1 savladali Kaljari na "San Siru" u drugom kolu Serije A.

УБЕДЉИВЕ ПОБЕДЕ МИЛАНА И РОМЕ: Росонери и вучица бројали до четири и остали на максималном учинку

Zanimljivo svih pet pogodaka postignuto je u prvom delu, dok su u drugom izabranici Stefana Piolija sačuvali prednost i nisu se mnogo potrošili u drugih 45 minuta.

Golove za Milan dali su Sandro Tonali, Rafael Leao i Olivije Žiru koji se dva puta upisao u listu strelaca, dok je strelac za goste bio Alesandro Deiola.

"Rosoneri" imaju maksimalan učinak posle dve uvodne runde, dok je Kaljari ostao na jednom bodu osvojenom u prvom kolu protiv Specije.

Još ubedljiviji trijumf ostvarila je Roma koja je kao gost pregazila novajliju u ligi, Salernitanu sa 4:0.

Žoze Murinjo je očigledno odlično spremio "vučicu" za start sezone. Tim iz Rima je ove sezone odigrao četiri meča u svim takmičenjima i upisao isto toliko pobeda uz gol razliku 12:2.

Golove za Romu postigli su Lorenco Pelegrini koji je dva puta bio strelac, Tami Ejbraham i Džordan Veretu.

Za razliku od meča u Milanu na ovoj utakmici svi golovi su viđeni u drugom poluvremenu.