LIGA KONFERENCIJA: Milojević pao na Grbavici, Velež iznenadio AEK (VIDEO)

22. 07. 2021. u 22:31 >> 22:46

JEDNO od najvećih i najprijatnijih iznenađenja u Ligi konferencija priredili su fudbaleri Veleža koji su savladali AEK, koji sa klupe predvodi bivši trener Crvene zvezde Vladan Milojević, sa 2:1.

ЛИГА КОНФЕРЕНЦИЈА: Милојевић пао на Грбавици, Вележ изненадио АЕК (ВИДЕО)

EPA-EFE/FEHIM DEMIR

Mostarci su favorizovanog rivala dočekali na stadionu Grbavica u Sarajevu.

Ansarifard je u 12. minutu doneo prednost grčkoj ekipi, da bi samo dva minuta kasnije izjednačenje doneo Omar Pršeš.

Veliku pobedu Veležu doneo je Zajmović u 53. minutu, a dvadesetak minuta kasnije, rođeni su preko Georgijevića propustili veliku priliku da vođstvo uduplaju i tako dođu možda i nadomak senzacionalne eliminacije grčkog velikana.

Od ostalih rezultata treb izdvojiti debakl Budućnosti koja se obrukala na Farskim ostrvima, porazom od 0:4 od Toršavna, ali i remi bez golova drugog crnogorskog predstavnika Sutjeske protiv Makabija iz Tel Aviva.

Soči je pobedom od 3:0 nad Kešlom verovatno rešio pitanje narednog protivnika Partizana, naravno ukoliko crno-beli prođu Dunajsku stredu.